Hakkımızda

Sektörde 22 Yıllık Deneyim

Her dokuya, her renge, her tarza uygun kumaşlar üretiyoruz...

ŞENOVA TEKSTİL, 21 yılı aşkın deneyimi ile tekstil sektöründe örme kumaş imalatı, boyama, rotasyon baskı ve konfeksiyon alanındaTürkiye’nin önde gelen üretim şirketlerinden birisidir.

Firmamız; Tekirdağ/Ergene’de 50.000 m2 arazi üzerine kurulu 36.000 m2 kapalı üretim alanı, aylık 1.200 ton boyalı kumaş üretimi ve konfeksiyon ünitesi ile aylık 500.000 parça üretim kapasitesine sahiptir. Boyahane ve tekstil terbiye fabrikamızda yapılan üretim EKO-TEX 100 / ÖKO-TEX 100 standardı sertifikalıdır.

Konfeksiyon birimimiz entegre yapı içerisinde uygun fiyat, kaliteye dayalı üretim ve memnun müşteri portföyü ile başarılı grafiğini istikrarlı bir şekilde arttırmaya devam etmektedir.

Şenova Tekstil, Türkiye'nin ve Dünya’nın önde gelen hazır giyim markalarına değişen moda trendleri çerçevesinde maksimum kalitede kumaş üretimi ve tedariği yapmaktadır. Ürünlerini ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine (Almanya, Fransa, İtalya, İsviçre, Polonya, Hollanda, İsveç, İrlanda vs.) ihraç etmektedir.

Kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve deneyimli tasarım ekibi ile moda dünyasının değişen trendlerine ve müşteri taleplerine uygun ürünler üretmektedir. Ayrıca sürekli güncellenen zengin kumaş koleksiyonu ve kaliteli üretim ile müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Senova Tekstil Grup, 21 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren bünyesi içerisinde, örme kumaş imalatı, boyama, rotasyon baskı ve konfeksiyon faaliyetleri bulunmaktadır. Misyonumuz; ürün ve hizmet kalitemizi yenilikçi bir bakış açısıyla sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini yapılan pazar analizleri ile daha ortaya çıkmadan karşılamak, samimi bir iletişim dili ve etkileşimi yüksek bir ilişki yönetimi ile müşterilerimizle aramızdaki bağı kuvvetlendirerek müşteri sadakatini artırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarlarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla deneyim ve tecrübemizle uzmanlık alanımızda yenilikçi yöntemleri sürekli geliştiren, tekstil sektörünün güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

WHO WE ARE

An Ultimate Textile Brand in Market since 1970

Indian weavers of designer of furnishing fabrics is a textile manufacturer founded in 1970 and renowned for new and stylish interpretations of natural & organic fabrics.
Our Fabric Textiles Services Manufacture
Found In 1996

INDUSTRIES & PRODUCTION

Let's Experience Exclusive Quality

01
Fabric Treatment
We do execute stabilization including reweaving & stitch repair details.
02
Artistic Direction
Assist collection strategies, storage, application and pest production management.
03
Satin weaving
Continuous weft yarn, with as few interruptions of warp as it possible.
04
Fabric Dyeing
Transfer dyes from aqueous solution onto the fiber surface & diffusion.

The Textile,Product, And Apparel
Manufacturing Industries.

350

Trusted Clients

215

Finished Projects

25

Years Of Experience

45

Visited Conference

Don’t hesitate, contact us for better help and services.   View More!

Fablio Overview

We Bringing a revolutionary change in the Textile industry through products!

Production Capability

We’re try to be not just legally compliant but more than that.

Stone Work Embroidery

Consequat mauris nunc congue nisi vitae suscipit tellus mauris.

50 +

Different kind texttile products

25 +

Years Of Working Experience

35 +

Trusted Satisfied Clients

WELL DESIGNED

We Provide Clothes More Than Just Stitched Fabric

FABLIO is the largest peer-to-peer comparison initiative in the textile industry. It tracks the apparel material and home textile sector’s progress toward more sustainable materials sourcing, as well as alignment with global effort. Besides the regular production became the largest exporter.
Textile
90%
Manufacture
80%

TEAMMEMBERS

The Textiles Experts!